Jak dobrać kabinę prysznicową? Deante podpowiada

Kabina prysznicowa to jeden z większych elementów wyposażenia łazienki i jej zakup jest często inwestycją obliczoną na lata użytkowania. Za jej wyborem przemawia nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu, wody i pieniędzy. Producenci coraz częściej rozpieszczają klientów dodatkami, które zwiększają komfort i przyjemność korzystania z prysznica. Dlatego też przed kupnem warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami, które ułatwią wybór kabiny prysznicowej.

Wiele osób decyduje się na instalację kabiny ze względu na to, że zajmuje ona mniej miejsca niż wanna. Planując aranżację łazienki możemy wybierać spośród modeli z drzwiami na zawiasach, przesuwnymi, a nawet bez drzwi, w zależności od ilości miejsca, którym dysponujemy. Zwolennikom klasycznych modeli spodoba się kabina Funkia od Deante z drzwiami rozsuwanymi w trzech kolorach szkła hartowanego do wyboru: modnym przezroczystym, dyskretnym grafitowym i praktycznym szronionym.

Wszystkim, którzy lubią nieco odważniejsze rozwiązania Deante poleca kabinę Funkia Nero charakteryzującą się matowo-czarnymi profilami oraz przezroczystym szkłem.

Kabiny dobrze sprawdzą się nawet w niewielkim pomieszczeniu, a występują w kompletach Dill z brodzikami kwadratowymi lub półokrągłymi o profilu łuku 55 cm i wymiarze boku 80 lub 90 cm. Komplety Dill Nero, to tradycja i nowoczesność w jednym. Decydując się na zakup tego kompletu, klient zyskuje nie tylko dobry produkt ale może dodatkowo wybrać pozostałe wyposażenie do łazienki w wykończeniu Nero, takie jak baterie, dodatki łazienkowe czy też ceramikę.