Dlaczego warto wybrać zlewozmywak granitowy?

Zlewozmywaki granitowe od lat cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na swoje walory estetyczne. Ciekawy design ? dużo bardziej zróżnicowany w porównaniu z modelami stalowymi ? idzie w parze z pełną funkcjonalnością użytkowania, co sprawia, że są doskonałym wyborem do każdej kuchni.

Zlewozmywaki granitowe marki Laveo to w 100% polski produkt. Aby mieć pewność, że produkty spełniają najwyższe standardy, niecałe 2 lata temu powstała pod Poznaniem fabryka z jednym z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w naszym kraju. Zakład, w którym produkowane są zlewy granitowe Laveo, został stworzony z myślą o tym, aby mieć pełen wgląd i czuwać nad jakością procesu produkcji od samego projektu, aż po wysyłkę produktu do Klienta. Dzięki temu zlewozmywaki te są objęte 10-letnim* okresem gwarancyjnym oraz ogólnopolskim serwisem dojazdowym.

Zalety granitu

Zlewozmywaki granitowe wykonane są z mieszanki piasku kwarcowego i żywicy. Odpowiednio dobrane proporcje i dodatkowe komponenty granitu gwarantują szereg istotnych, z użytkowego punktu widzenia, cech:

Możlwości aranżacyjne

Zlewozmywak to obok sprzętu AGD najbardziej rzucający się w oczy element wyposażenia kuchni. Na sklepowych półkach znajduje się szeroki wybór modeli 1-, 1,5- czy 2-komorowych w różnych kształtach i rozmiarach. W przypadku marki Laveo każdy ze zlewozmywaków dostępny jest w minimum trzech wersjach kolorystycznych: beżowej, szarej i czarnej, co umożliwia dopasowanie do niemal każdej kuchni. Ta różnorodność pozwala nam również na dowolność w kwestii doboru baterii. Odpowiednie będą zarówno baterie chromowe, w kontrastujących barwach oraz te dopasowane kolorystycznie, imitujące wykończenie zlewu.

Dodatkową zaletą zlewozmywaków granitowych marki Laveo jest ich kompletne wyposażenie, które otrzymujemy w cenie zlewu. Dzięki temu, że w zestawie znajduje się syfon oraz korek automatyczny nie musimy tracić czasu na kompletowanie elementów potrzebnych do podłączenia zlewozmywaka.

Inwestycja na lata

Aby zlewozmywak granitowy służył nam przez naprawdę długi czas i prezentował się równie dobrze jak w dniu montażu, należy pamiętać o jego systematycznej i odpowiedniej pielęgnacji. Bez obaw ? naprawdę nie wymaga ona dużego wysiłku. Wykorzystując domowe sposoby, możemy co jakiś czas, po wcześniejszym wyczyszczeniu zlewu płynem do naczyń i dokładnym opłukaniu, nasmarować go niewielką ilością zwyczajnego oleju spożywczego, wykorzystując do tego miękką gąbkę lub ściereczkę. Pod żadnym pozorem nie czyścimy zlewozmywaka granitowego szorstką stroną gąbki czy środkami zawierającymi ścierne drobinki!

Jednak najlepsze i długotrwałe efekty osiągniemy, stosując dedykowane granitowym powierzchniom preparaty. Aby maksymalnie ułatwić użytkownikom dbanie o zlew, marka Laveo stworzyła dwa podstawowe środki:

Wybierając zlew do swojej kuchni zamiast zastanawiać się ?czy warto wybrać zlewozmywak granitowy? powinniśmy raczej zapytać ?dlaczego warto wybrać zlewozmywak granitowy?. Mamy nadzieję, że ten artykuł rozwiewa wszelkie nasuwające się wątpliwości. Zlewozmywak granitowy to efektowne oraz w pełni funkcjonale rozwiązanie do każdej kuchni.

Więcej szczegółów dotyczących zlewozmywaków Laveo znajdziecie na naszej stronie

* Szczegóły gwarancji w karcie gwarancyjnej