Pomysł na modne wnętrze?

Czarny jest od kilku sezonów jednym z najmodniejszych kolorów proponowanych do łazienki. Dobrze pokazuje to zarówno aktualna oferta rynkowa, jak i najnowsze trendy. Użyta w łazience czerń sprawia dodaje klasy i ponadczasowości. Najlepszy efekt uzyskamy gospodarując nią roztropnie, dlatego doskonałymi elementami do jej użycia są dodatki oraz? armatura. Czarne baterie dodają aranżacji elegancji i niebanalnego charakteru, a dodatkowo sprawdzają się zarówno w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnych wnętrzach.

Czarne modele w ofercie Ferro

Firma Ferro kształtując swoją ofertę wzięła pod uwagę popularność czarnej armatury łazienkowej. Design linii GEO spodoba się tym, którzy lubią minimalizm i proste, eleganckie formy podkreślone matową czernią wykończenia. Chromowane detale ożywiają jej prostą formę i dodają urok. Wszystkie baterie z linii wyposażono w niezawodny regulator ceramiczny, który pozwala na łatwe i szybkie ustawienie optymalnej temperatury wody. Wśród tej serii są dostępne: bateria umywalkowa stojąca, bateria umywalkowa stojąca z obrotową wylewką, bateria wannowa ścienna, a także inspirowana motywem klepsydry bateria natryskowa ścienna.

Dla miłośników jednocześnie czarnej armatury i orzeźwiającej kąpieli pod deszczownią, Ferro oferuje zestaw natryskowy przesuwny Rondo Black z okrągłym talerzem deszczowni. Zestaw ten możemy zamontować w miejsce poprzednio użytkowanych bez konieczności jakiegokolwiek remontu, czy wiercenia otworów w płytkach, gdyż regulowany rozstaw uchwytów pozwala na montaż w istniejących otworach w ścianie, a wąż podłączeniowy pasuje do każdej baterii wannowej i natryskowej. Z kolei system Ferro Easy Clean, który posiada rączka prysznicowa umożliwia łatwe usuwanie odkładającego się kamienia wapiennego poprzez przetarcie palcem powierzchni, bez uciążliwego rozkręcania i czyszczenia urządzenia.

Elegancja i wygoda

Macie wątpliwości przed zakupem czarnej baterii? Nurtuje Was pytanie czy trudno utrzymać czarne baterie w czystości? Obejrzyjcie film, który dla Was przygotowaliśmy, który rozwieje wasze wątpliwości.